Register diel Register autorov Strana1232978Josef Čapek1887-1945Dějiny zblízka – soubor satirických kreseb (chýba prebal knihy)1949, bibliofília (1. vydanie), 29,5x21,5 cm, neznačené Vydalo nakladateľstvo Fr. Borový v Prahe.10,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2979Monogramista K. P.Alpský kostolíkolej na plátne, 42x29 cm, značené vpravo dole „K.P.“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2983 ČermákPod hradomolej na sololite, 33x53 cm, značené vľavo dole „Čermák“ 20,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2985 MiklósV Banskej Bystriciolej na plátne, 48x42 cm, značené vpravo dole „Miklós“ 60,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2987Béla SzalayCestou na trholej na plátne, 37x51 cm, značené vľavo dole „Szalay Béla“ 100,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2989Neznámy autor Dedina s kostolom2019, olej na plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole monogramom100,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2990Fero Kráľ1919-2008Na paši (poškodené)drevorez na papieri, 29x40 cm, značené vpravo dole „FK“ 20,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2991St. MattyJánošík1987, patinovaná sadra, 51x28 cm, značené vpravo dole „St. Matty 87“ 60,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2992Ivan Horyna1937-2009Ráno na rieke 1974, linoryt na papieri, 32,5x78 cm, značené vpravo dole „Ivan Horyna 1974“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2993Ivan Horyna1937-2009Veronika a vtáci1977, linoryt na papieri (14. nátlačok z nákladu 200), 37x80 cm, značené vpravo dole „Ivan Horyna 1977“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2994Edita Ambrušová1920-2015Senníky na Veľkej Fatre1962, linorez na papieri (44. nátlačok z nákladu 100), 28,5x61 cm, značené vpravo dole „Edita Ambrušová 62“60,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2995Vlado Luknár1933Tanec1983, farebný linorez na papieri (1. nátlačok z nákladu 5), 31,2x25,5 cm, značené vpravo dole „Vlado Luknár 1983“ 40,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2996Neznámy autor Chalupy (Kysuce)1971, drevoryt na papieri, 23x29 cm, značené vpravo dole poločitateľne 30,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2997A. GoršákOrgoványolej na plátne, 50x40 cm, značené vpravo dole „A. Goršák“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2998Neznámy autor Na lúkeakvarel na papieri, 42x58 cm, značené vpravo dole nečitateľne 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem2999Neznámy autor Panorámatempera na lepenke, 48x62 cm, neznačené 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem3000Neznámy autor Zátišie s kyticou1995, olej na sololite, 50x34 cm, značené vpravo dole poločitateľne 80,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem3001Roland Hanus1933Slepá ulička1979, akvarel na papieri, 32x44 cm, značené vpravo dole „Hanus 79“ Na zadnej strane diela štítok SFVU Dielo.50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem3002Neznámy autor V horáchkresba tušom perom, akvarelom na papieri, 29x40 cm, neznačené 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem3003Neznámy čínsky autor Dievča s vtákom vo vlasochkresba tušom, akvarelom na papieri, 25x10 cm, značené vľavo hore 30,00 €Vyvolávacia cenaMám záujemStrana123
2978Josef Čapek1887-1945Dějiny zblízka – soubor satirických kreseb (chýba prebal knihy)1949, bibliofília (1. vydanie), 29,5x21,5 cm, neznačené Vydalo nakladateľstvo Fr. Borový v Prahe.10,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2979Monogramista K. P.Alpský kostolíkolej na plátne, 42x29 cm, značené vpravo dole „K.P.“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2983 ČermákPod hradomolej na sololite, 33x53 cm, značené vľavo dole „Čermák“ 20,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2985 MiklósV Banskej Bystriciolej na plátne, 48x42 cm, značené vpravo dole „Miklós“ 60,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2987Béla SzalayCestou na trholej na plátne, 37x51 cm, značené vľavo dole „Szalay Béla“ 100,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2989Neznámy autor Dedina s kostolom2019, olej na plátne, 60x80 cm, značené vpravo dole monogramom100,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2990Fero Kráľ1919-2008Na paši (poškodené)drevorez na papieri, 29x40 cm, značené vpravo dole „FK“ 20,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2991St. MattyJánošík1987, patinovaná sadra, 51x28 cm, značené vpravo dole „St. Matty 87“ 60,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2992Ivan Horyna1937-2009Ráno na rieke 1974, linoryt na papieri, 32,5x78 cm, značené vpravo dole „Ivan Horyna 1974“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2993Ivan Horyna1937-2009Veronika a vtáci1977, linoryt na papieri (14. nátlačok z nákladu 200), 37x80 cm, značené vpravo dole „Ivan Horyna 1977“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2994Edita Ambrušová1920-2015Senníky na Veľkej Fatre1962, linorez na papieri (44. nátlačok z nákladu 100), 28,5x61 cm, značené vpravo dole „Edita Ambrušová 62“60,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2995Vlado Luknár1933Tanec1983, farebný linorez na papieri (1. nátlačok z nákladu 5), 31,2x25,5 cm, značené vpravo dole „Vlado Luknár 1983“ 40,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2996Neznámy autor Chalupy (Kysuce)1971, drevoryt na papieri, 23x29 cm, značené vpravo dole poločitateľne 30,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2997A. GoršákOrgoványolej na plátne, 50x40 cm, značené vpravo dole „A. Goršák“ 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
2998Neznámy autor Na lúkeakvarel na papieri, 42x58 cm, značené vpravo dole nečitateľne 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
3000Neznámy autor Zátišie s kyticou1995, olej na sololite, 50x34 cm, značené vpravo dole poločitateľne 80,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
3001Roland Hanus1933Slepá ulička1979, akvarel na papieri, 32x44 cm, značené vpravo dole „Hanus 79“ Na zadnej strane diela štítok SFVU Dielo.50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
3002Neznámy autor V horáchkresba tušom perom, akvarelom na papieri, 29x40 cm, neznačené 50,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem
3003Neznámy čínsky autor Dievča s vtákom vo vlasochkresba tušom, akvarelom na papieri, 25x10 cm, značené vľavo hore 30,00 €Vyvolávacia cenaMám záujem